znajdź swoją szkołę - odśwież stronę i udostępnij swoje położenie.

Wybierz szkołę z listy, która się pojawi na miejscu tego komunikatu.
Jeśli jej nie będzie żadnej listy, lub nie ma na niej Twojej szkoły zwiększ zasięg.

Panel służy ocenie (przeprowadzeniu audytu) szkoły i jej otoczenia pod kątem przyjazności dla ruchu rowerowego.

Wypełnij ankietę,
Zdobądź certyfikat Szkoły Przyjaznej Rowerzystom!

1
Pobierz formularz zgłoszenia szkoły do projektu "Rowerowa Szkoła"
2
Wypełnij i wyślij formularz z mailem do administratora serwisu

3
Informacja o przyznaniu statusu lidera rowerowego zostanie dostarczona mailem od administratora serwisu.

4
Dla uczniów zostanie wygenerowana osobna ankieta. Poproś ich o jej wypełnienie

Będzie podstawą do sporządzenia

Rowerowego Planu Mobilności

Wypełnij ankietę dla szkoły,
dołącz do pacówek, które zdobyły

Rowerowej Szkoły

Uczniowie Nauczyciel
Uczniowie wypełniają przeznaczone dla nich ankiety, które znajdują się na podstronie ich szkoły. Wszystkie wprowadzone przez nich informacje przypisywane są zatem automatycznie do konkretnej szkoły. Przykładowo miejsca zamieszkania uczniów pojawiają się na mapie w okół szkoły.  Zgromadzone dane wykorzystywane są do opracowania audytu szkoły i jej otoczenia.

Uwaga:
Jeśli jesteś uczniem, nie rejestruj się w systemie!
Wypełnij ankietę na podstronie swojej szkoły. O adres strony zapytaj swojego nauczyciela.

Poglądowy schemat realizacji rowerowego planu mobilności  (rowerowego audytu szkoły i jej otocznia wraz z palnem naprawczym) przedstawia się następująco:
*UWAGA: klikając w elementy obrazka można zapoznać się z ich opisem

Certyfikaty Rowerowej Szkoły