Modal split szkoły

Na podstawie ankiety dla uczniów sytem wykonuje wykres udziału procentowego zdefiniowanych sposbów podróżowania uczniów do i ze szkoły. To w miarę wygodne narzędzie wizualizacji wyników. Powyżej wykresu, tabelka dokładnie przedstawia jego składowe.
Łatwo dzieki takim wykresom porównywać poszczególne szkoły oraz "rzutem oka" oceniać skalę badanej cechy.

Przydaje się do prezentacji, oraz w warunkach, kiedy referujący zagadnienie nie ma zbyt wiele czasu na swoje wystąpienie, zaś wyniki są tak istotne, że mogą przekonać odbiorców.

Mozna wykonać kilka ankiet w róznych okresach, np. przed i po zainteresowaniu uczniów dojazdem rowerami do szkoły, by sprawdzić, czy nasze postepowanie wywarło wpływ na preferencje ankietowanych. W tym przypadku nalezy sie skontaktować z administratorem serwisu by zarchiwizował ankietę. Jesli okaże się przydatne, ta funkcjonalność zostanie zautomatyzowana, a obsługa będzie przekazana liderowi rowerowemu.