back
login:   haslo:   przypomnij dane

Modal split szkoły

05 listopada 2014

Na podstawie ankiety dla uczniów sytem wykonuje wykres udziału procentowego zdefiniowanych sposbów podróżowania uczniów do i ze szkoły. To w miarę wygodne narzędzie wizualizacji wyników. Powyżej wykresu, tabelka dokładnie przedstawia jego składowe.
Łatwo dzieki takim wykresom porównywać poszczególne szkoły oraz "rzutem oka" oceniać skalę badanej cechy.

Przydaje się do prezentacji, oraz w warunkach, kiedy referujący zagadnienie nie ma zbyt wiele czasu na swoje wystąpienie, zaś wyniki są tak istotne, że mogą przekonać odbiorców.

Mozna wykonać kilka ankiet w róznych okresach, np. przed i po zainteresowaniu uczniów dojazdem rowerami do szkoły, by sprawdzić, czy nasze postepowanie wywarło wpływ na preferencje ankietowanych. W tym przypadku nalezy sie skontaktować z administratorem serwisu by zarchiwizował ankietę. Jesli okaże się przydatne, ta funkcjonalność zostanie zautomatyzowana, a obsługa będzie przekazana liderowi rowerowemu.

<
>
"Rowerowa Szkoła - zintegrowany program edukacyjny na rzecz promocji komunikacji rowerowej oraz kształtowania proekologicznych zachowań komunikacyjnych wśród dzieci i młodzieży w miastach" Projekt realizowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Krajową Radą Beżpieczeństwa Ruchu Drogowego. Posiada rekomendację przewodniczącej Parlamentarnej Grupy Rowerowej - posłanki Ewy Wolak.
Dolnosląska edycja sponsorowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu