Mapa Rowerowej Mobilności

Na podstawie ankiety wykonanej przez uczniów można wyodrębnić osoby przyjeżdżające rowerem do szkoły, lub potencjanie mogące wybrać rower jako środek transportu. System domyślnie sugeruje, które osoby należy uwzględnić, ale możliwa jest także indywidualna korekta.

Dzięki temu otrzymujemy dogodną do analizy wizulazację. Mapę można wydrukować i ręcznie nanieść gówne istniejące, lub proponowane ciągi komunkacyjne. System umozliwia wprowadzenie dowolnych obiektów na mape, więc przy odrobinie chęci, można też skorzystać także i z tego sposobu pracy. Wydaje sie jednak, że ze wzgledu na jednoskowy charakter działania, nie jest specjalnie wskazane "męczenie" liderów rowerowych poznawianiem technicznych niuansów obsługi programu mapowego.